Życzenia Świąteczne Ks. Proboszcza wraz z Ks. Wikariuszami 2018

1 Kwietnia 2018

Z okazji radosnych Świąt Wielkanocnych jako proboszcz wraz z księżmi wikariuszami składam najserdeczniejsze życzenia.  Wszystkim Najdroższym Parafianom: chorym, starszym, władzom gminy, nauczycielom i wychowawcom, pracującym w domu kultury i bibliotece, pracującym w sklepach służąc innym, w gospodarce komunalnej, wszystkim wspólnotom działającym w naszej parafii, druhnom i druhom strażakom, harcerzom, siostrom zakonnym, katechetom i rodzicom, dzieciom i młodzieży (ministrantom). Wszystkim Najmilszym Gościom, którzy są razem z nami ślemy najserdeczniejsze życzenia, by Chrystus Zmartwychwstały umocnił nas w wierze, nadziei i miłości. Idźmy i głośmy z radością, że Chrystus zmartwychwstał i że doświadczyliśmy spotkania z Nim w Eucharystii i we wspólnocie Kościoła. Życzymy by w tym Roku 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę niech Zmartwychwstały Jezus opromienia naszą Matkę Polskie, która zmartwychwstała 100 lat temu, nasze życie osobiste, łaską i ojcowską miłością a Maryja najgorliwsza apostołka zmartwychwstałego Syna by  otaczała płaszczem swej Matczynej opieki Ojczyznę, nasze rodziny i nas samych.